Новости

Кабмін платитиме партнеру Порошенка 350 грн за кожну курку

Найбільші виробники курятини знову отримають левову частку дотацій із державного бюджету – про це, посилаючись на відповідний проект урядової постанови, повідомляє ЕП.

«Виробники курятини у 2018 році отримуватимуть до 350 гривень бюджетних коштів в розрахунку на 1 курку як компенсацію за будівництво та реконструкцію птахофабрик. Зокрема, уряд пропонує компенсувати 25% капітальних витрат на птахофабрики. Також птахофабрики можуть отримати дотації у вигляді компенсації 25% тіла залучених в банках кредитів, розмір кожного з яких не перевищує 350 млн гривень», – йдеться в повідомленні.

При цьому нагадується: у 2017 році з передбачених 4 млрд гривень дотацій виробникам курятини «за січень-жовтень «Миронівський хлібопродукт» [партнера президента Порошенка] Юрія Косюка, який зараз будує у Вінницькій області одну з найбільших в Європі птахофабрик, отримав 1,4 млрд гривень».

Як відомо, пов’язана із Адміністрацією президента Петра Порошенка компанія «Енергомережа» за півтора року вивела із низки обленерго до 2 млрд гривень.

Добавить комментарий