Новости

«Арсенал» своїм фанатам пояснив, як дістатися з Полтави до Києва на гру Ліги Європи

Лондонський футбольний клуб «Арсенал» готується зіграти матч п’ятого туру Ліги Європи проти «Ворскли» не в Полтаві, а в Києві.

Конкретики при цьому лондонський клуб не дає, хоча готує уболівальників до передислокації до Києва, повідомляє ua-football.com.

Спочатку, ще вчора, 27 листопада, офіційний сайт канонірів лише продублював офіційну заяву УЄФА про перенесення матчу, проте з ранку повідомив що клуб «працює з УЄФА та місцевими властями», не даючи ніякої додаткової конкретики.

Втім, судячи з усього, інформація про перенесення матчу схвилювала не тільки шанувальників «Ворскли», а й уболівальників «Арсеналу», які збиралися відвідати матч в Полтаві. Швидше за все, саме тому сьогодні, 28 листопада, ближче до вечора лондонський клуб дав первинні рекомендації, розповівши про гостьові сектори НСК «Олімпійський», а також зауважив, що поїзд є найшвидшим і найбезпечнішим способом дістатися з Полтави до Києва.

Нагадаємо, що поєдинок «Ворскла» (Полтава) – «Арсенал» (Лондон) повинен відбутися завтра, 29 листопада, о 19:55 за київським часом.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.