Новости

Чоловік нової заступниці Петренка має незадекларований бізнес

Руслан Садовський – перший заступник голови Бориспільської РДА та чоловік заступниці міністра юстиції Ірини Садовської – не задекларував частки в компаніях ТОВ «Проектна землевпорядна група» та ТОВ «Проектно-консалтінгова група».

Про це пишуть Наші гроші з посиланням на декларацію Садовського за 2017 рік.

Так, згідно із витягом за 31 грудня 2017 року, Садовський, який раніше мав прізвище Гриза, значиться співвласником, керівником і підписантом ТОВ «Проектна землевпорядна група», яке спеціалізується на «діяльності у сфері геодезії, гідрографії та гідрометеорології».

Партнерами Садовського по цій фірмі є Юрій Хомутиннік, брат нардепа із партії «Відродження» Віталія Хомутинніка, і Тамара Олійник. Остання, за даними Держгеокадастру, значилася співвласницею землі у смт Козин Київської області разом із заступницею глави Мін’юсту Іриною Садовською.

Цю землю в Козині у складі низки ділянок прокуратура намагається відсудити у власників, наполягаючи, що ділянки виведені незаконним шляхом із державної власності. Прокуратура навіть виграла суд першої інстанції та апеляцію, але у березні 2018 року Верховний Суд повернув справу на новий розгляд. Касаційну скаргу подавала саме Тамара Олійник.

Крім того, згідно із витягом за 31 грудня 2017 року, Руслан Садовський також є співвласником ТОВ «Проектно-консалтінгова група». Його партнерами в рівних долях є Руслана Прокопчук та Олександр Ігнатенко. За даними Єдиного реєстру юросіб, Садовський і досі значиться співвласником цієї компанії під прізвищем Гриза.

Раніше повідомлялося, що новопризначена заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Ірина Садовська фігурує у справі щодо виведення земель водного фонду в приватну власність.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.