Новости

Для «Укрзалізниці» закупили вишиванок та рушників на 1,53 млн грн

Філія «Центр сервісного забезпечення», яка входить до структури «Укрзалізниці», підписала два контракти на закупівлю 200 вишиванок та 200 лляних рушників на загальну суму 1,53 млн гривень, передає ресурс Залізниця без корупції.

У тендері на закупівлю вишиванок предметом договору було 100 чоловічих та 100 жіночих лляних сорочок з ручною вишивкою.

Переможцем тендеру стало ТОВ «Скорвеус». Виробником пропонованої продукції підприємство зазначило ТОВ «ТК-Домашній Текстиль». Вартість однієї вишиванки становить 4,1 тис. гривень. Заснована фірма-переможець всього 4 місяці тому у місті Києві по вулиці Магнітського №1. За даною адресою зареєстровано понад 700 фірм. Цей договір являється першим державним контрактом у компанії.

При цьому «Укрзалізниця» відхилила втричі дешевшу пропозицію конкурента – ТОВ «Торговий Дім Еней», через те, що воно не завірило скан-копію статуту в складі пропозиції та не надав документи про попередній досвід виконання контрактів.

У другому тендері на закупівлю лляних рушників з вишивкою ручної роботи за результатами торгів було визначено переможця ТОВ «ТК-Домашній Текстиль» з найнижчою ціною 711 тис. гривень. за 200 рушників. Тобто один рушник коштує 3,6 тис. гривень. Тоді як на популярному інтернет-сайті вишивки найдорожчий рушник ручної роботи коштує 1,2 тис. гривень.

Нагадаємо, до цього для «Укрзалізниці» планували закупити набори склянок по 2 тис. гривень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.