Новости

Дмитро Підручний замкнув ТОП-6 персьюту на третьому етапі КС-18/19 з біатлону

Сьогодні, 22 грудня, в чеському Нове-Мєсто, де триває третій етап Кубку світу з біатлону сезону-18/19, у програмі третього дня змагань дві гонки переслідування – чоловіча на 12.5 км та жіноча на 10 км зі стрільбою на чотирьох вогневих рубежах. Першими на старт вийшли представники сильної статі.

Перед стартом суботніх гонок над стадіоном почав гуляти вітер, який під час спринтів пожалів спортсменів. І біатлоністам довелося пристосовуватися до нових умов гонки. І як же здорово зумів зробити це наш капітан Дмитро Підручний,пише biathlon.com.ua.

Стартувавши 19-м, Підручний вже після першого рубежу увірвався в десятку кращих, скориставшись чисельними помилками суперників. Чисто відпрацювавши другий і третій рубежі, Дмитро лише на четвертій стрільбі допустив один промах, але він не завадив українцю закінчити дистанцію шостим. Результатами поточного етапу наш капітан домігся права на участь в завтрашньому мас-старті.

Ще двоє українців провели досить непогану гонку, навіть незважаючи на шість кіл штрафу у кожного. Сергій Семенов по ходу переслідування балансував на рівні 30-ї позиції, і фінішував 31-м після старту на 35-й позиції.

Артема Приму в цій гонці чекала боротьба не тільки за залікові очки, але і за можливість залишитися в ТОП-25 загального заліку Кубку світу і зберегти кваліфікацію в мас-старт. Випавши після третього рубежу з ТОП-40, Артем поставив ці плани під загрозу. Але на двох останніх колах Прима поборовся на дистанції, повернувся на своє стартове 34-е місце і з завданням мінімум на гонку впорався. Два наших спортсмена завтра представлять Україну в мас-старті.

Ну, а в лідируючій групі перша половина гонки пройшла під знаком тотальної переваги Йоханнеса Тінгнеса Бьо. Лідер поточного Кубку світу вже на старті мав 20-секундний гандикап над Олександром Логіновим. А до стрільби стоячи завдяки помилкам росіянина збільшив перевагу ще на півхвилини. Але Йоханнес вже не раз в цьому сезоні грав на нервах своїх уболівальників в гонках переслідування, так вийшло і на цей раз.

Допустивши дві помилки на третьому рубежі і промахнувшись ще раз на четвертому, норвежець все-таки вийшов на трасу лідером, але в межах п’яти секунд від нього в погоню за Йоханнесом кинулися його брат Тар’єй та все той же Логінов.

Проте, доводити до розбірок на останньому підйомі і чекати ще одного подарунка у вигляді падіння росіянина, Бьо-молодший не став і спокійно довів гонку до перемоги. Логінов намагався вчепитися за лідером, але все ж на фініші залишився в шести секундах позаду. Тар’єй Бьо задовольнився перемогою брата і своїм третім місцем на подіумі, організувавши «сімейний підряд».

Але були у гонки і інші справжні герої, які не добралися до п’єдесталу. Мартен Фуркад, який висловив зопалу після невдалого спринту намір пропустити гонку переслідування, на старт все-таки вийшов – і не дарма. Француз став єдиним з 60-ти учасників персьюту, хто бездоганно приборкав вітер, вразив всі мішені і з 43-го місця на старті увірвався в п’ятірку кращих. За чистим часом у переслідуванні Мартен на півхвилини перевершив усіх суперників.

Але навіть не Фуркад, який відіграв 38 позицій, організував самий стрімкий прорив дня. Себастьян Самуельссон, стартуючи 52-м фінішував десятим. Просунувшись на 42 позиції, швед увійшов в десятку найбільш вражаючих проривів в гонці переслідування в історії біатлону.

Загальний залік Кубку світу наповнює оптимізмом серця українських вболівальників. Дмитро Підручний знаходить поступово свої кращі кондиції, і вже склав компанію Артему Примі в Топ-30 тоталу. Лідером тут залишається Йоханнес Тінгнес Бьо, який повільно, але впевнено нарощує відрив від Олександра Логінова, який становить вже 84 очка.

Однак норвежець – не залізний, і в кожному старті відчуває конкуренцію суперників. Тож завтра буде цікаво…

Біатлон. Кубок світу-18/19. Третій етап

Нове Мєсто (Чехія). 20–23 грудня

22 грудня. Чоловіки. Гонка переслідування. 12.5 км, чотири вогневі рубежі

1. Йоханнес Тінгнес Бьо (Норвегія) – (1+0+2+1) 31:59,0

2. Олександр Логінов (Росія) – (1+1+1+1) +6,2

3. Тарьєй Бьо (Норвегія) – (0+0+0+1) +23,9

4. Сімон Дестьє (Франція) – (0+0+0+2) +29,2

5. Мартен Фуркад (Франція) – (0+0+0+0) +57,3

6. Дмитро Підручний (Україна) – (0+0+0+1) +1:12,6

…31. Сергій Семенов (Україна) – (0+2+2+2) +3:32,4

…34. Артем Прима (Україна) – (1+3+2+0) +3:42,1

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.