Новости

ДТП Димінського. Чотирьох осіб судитимуть за неправдиві показання

Національна поліція продовжує розслідування резонансного смертельного ДТП на Львівщині за участі львівського бізнесмена, власника ФК «Карпати» Петра Димінського.

Про це повідомила прес-служба Нацполіції.

За словами голови Національної поліції Сергія Князєва, наразі вже завершене розслідування стосовно неправдивих показань трьох осіб, та продовжується щодо четвертого.

Чотирьом свідкам ДТП наразі загрожує до 5 років позбавлення волі за порушення ч. 2 ст. 384 Кримінального кодексу України – завідомо неправдиві показання свідка під час провадження досудового розслідування, поєднані зі штучним створенням доказів захисту.

«Деякі учасники цієї дорожньо-транспортної пригоди приховали від слідства правду. Що стосується четвертої особи – розслідування закінчується, справу буде скеровано до суду – також за неправдиві покази»,  – зазначив Князєв.

Глава поліції додав, що п’ятий учасник пригоди – Димінський, якого вважають основним винуватцем ДТП, оголошений у розшук та наразі перебуває за межами держави.

Нагадаємо, 18 серпня 2017 року в районі села Ямельня Львівської області на трасі Львів-Краковець автомобіль Mercedes Димінського врізався в Opel, яким керувала 31-річна жінка. Постраждала померла на місці ДТП. Після аварії всю відповідальність за ДТП взяв на себе охоронець бізнесмена.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.