Новости

Голос країни 9 сезон 3 випуск: рекордні повороти тренерів, сльози Монатіка і тріумф Дана Балана

Третій тиждень поспіль зіркові тренери «Голосу країни 9» продовжують набирати учасників у свої команди. У новому випуску розважального шоу між журі спалахнула справжня боротьба, адже на «сліпі прослуховування» прийшли вокалісти з надзвичайно сильними голосами.

У неділю, 3 лютого, відбувся третій ефір популярного шоу «Голос країни 9», на якому зіркові тренери вкотре уважно прислуховувалися до тембрів, діапазонів і чистоти вокалу учасників. У новому випуску один із суддів знову використав можливість «заблокувати суперника», однак сміливо зізнався у цьому.

Читайте також: Голос країни 9 сезон 2 випуск: незвичні музичні стилі учасників та залицяння тренерів

Чимало учасників, які пройшли у наступний тур, без роздумів обирали гарячого молдовського тренера Дана Балана. А душею третього дня «сліпих прослуховувань» стала дівчина, яка розчулила Монатіка настільки, що він не зміг стримати сліз. За кого запекло боролися судді «Голосу країни 9» та які особливі вокали відкрили для себе Тіна Кароль, Потап, Дан Балан і Монатік – читайте у нашому матеріалі.

Третій ефір «сліпих прослуховувань» розпочав Валентин Колоковський, який навчався на менеджера. Хлопець зізнався, що для нього дуже хвилююче розпочинати новий випуск, адже 9 сезон відрізняється особливою конкуренцією. Валентин заспівав пісню «Кораблі», яку виконує гурт The Hardkiss. Хлопцю вдалося розвернути крісло Потапа, тому він автоматично потрапив у його команду. 

Голос країни 9 сезон 3 випуск: дивитись онлайн – виступ Валентина Колоковського

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.