Новости

ГПУ підозрює менеджерів одеського банку в крадіжці 300 млн грн

Генеральна прокуратура України підозрює службових осіб «Марфін Банку» (Чорноморськ, Одеська область) у розкраданні 300 млн гривень.

Про це свідчить рішення Печерського райсуду Києва від 10 жовтня.

Як встановило слідство, вказану суму вивели з банку четверо співробітників фінустанови впродовж 2016-2017 рр. через фіктивні фірми, власниками яких були дві фізособи.

Спеціально для цього була розроблена шахрайська схема, яка полягала в тому, що банк надавав кредити без застави на афілійовані підприємства з метою подальшого їх внесення до статутного капіталу банку, використовуючи фіктивну процедуру докапіталізації.

У зв’язку із цим прокуратура просила суд надати слідчим записи телефонних розмов, а також тексти повідомлень одного з фігурантів справи за період з лютого по травень 2017 року. Суд задовольнив це клопотання прокурорів.

Як відомо, у червні 2017 року контрольний пакет акцій «Марфін Банку», який належав Cyprus Popular Bank Public Co Ltd, придбала компанія Saggarko Limited, а кінцевими бенефіціарами банку в результаті угоди стали Михайло Партикевич та Ігор Згуров.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.