Новости

«Київхліб» оскаржив рішення суду на користь Roshen щодо червоної стрічки на торті

Компанія «Київхліб» звернувся до апеляційного суду Києва зі скаргою на рішення Господарського суду Києва, згідно з яким «Київхлібу» заборонено використовувати червону стрічку при оформленні упаковки тортів.

У рішенні Київської апеляційного суду йдеться про те, що «Київхліб» просить призначити повторну комісійну експертизу об’єктів інтелектуальної власності, передає liga.net.

Крім того, не погоджуючись з вказаними судовими рішенням, «Київхліб» звернулося до Київського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати рішення Господарського суду міста Києва від 06.08.2018 та прийняти нове рішення, яким відмовити в задоволенні позову в повному обсязі. Наразі суд відкрив апеляційне провадження.

У серпні Госпсуд Києва повністю задовольнив позов кондитерської корпорації Roshen у справі № 910/21643/17, визнавши недійсним свідоцтво на знак для товарів і послуг № 228350 від 26.06.2017, яким є червона стрічка.

Нагадаємо, Антимонопольний комітет України оштрафував «Київський булочно-кондитерський комбінат» за оформлення упаковки, схожої на упаковками кондитерської корпорації Roshen.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.