Новости

Люди Корчинського напали на журналістку телеканалу NewsOne – поліція бездіє

На журналістку телеканалу NewsOne Дарину Білеру під час прямого включення з-під будівлі Генеральної прокуратури України скоїли напад люди лідера «Братства» Дмитра Корчинського.

Про це написав голова Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко на своїй сторінці у Facebook.

При цьому, за його словами, жоден із десятків силовиків не кинувся на її захист. Вони, зауважив Томіленко, захищають чиновників, прокурорів та адміністративну будівлю, але не журналістів.«Наочно бачимо те, до чого закликають безвідповідальні українські політики. Посадовці та їх прихильники спочатку ділять журналістів на сорти, а потім закликають позбавляти журналістів «не того» сорту прав. От оці погрози і ворожнеча провокують агресію радикалів та фізичне насилля…», – наголосив голова НСЖУ.

Екс-заступник міністра інформаційної політики України Татьяна Попова уточнила в коментарі, що це вже 4-й чи 5-й інцидент проти журналістів за участю Корчинського.

За даними Страны, на журналістку напала жінка на ім’я Олена Слюсар. У своєму виступі вона заявила, що «влада – це народ». «Луценко повинен сидіти у в’язниці. Ми не будемо терпіти цих мерзотників при владі. Слава Україні!», – зазначила вона.

Нагадаємо, голова Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко вважає, що напади на журналістів в Україні частішають через їх безкарність.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.