Новости

Мене змусила передумати постійна боротьба, – TAYANNA знову пояснила відмову від Євробачення

Популярна українська співачка TAYANNA, яка мала намір брати участь в Нацвідборі на Євробачення-2019, зізналася, чому змінила рішення в останній момент і що її до цього спонукало.

Українська виконавиця, яка відмовилася від участі в Нацвідборі на Євробачення-2019, зізналася, кого в цій боротьбі вона не змогла побороти. В новому інтерв’ю для Elle TAYANNA також розповіла про різних жінок, які живуть у ній вдома і на роботі, і про те, як сильно довіряє своїй інтуїції.

Читайте також: TAYANNA представила нову пісню «Очі», з якою планувала їхати на Євробачення: аудіо

Коли в мене виникають проблеми, часто чую від чоловіків: «А, ти сильна, впораєшся». І вони навіть не пропонують свою допомогу. І деколи хочеться сісти й просто запитати: «Окей, а як це можна змінити? Як стати слабшою, щоби викликати емоцію й бажання допомогти?»,
– зізналася TAYANNA.

Також вона додала, що їй, як жінці, іноді хочеться бути сильною, але іноді є бажання бути слабкою, тому що все повинно бути збалансованим. Однак зазначила, що вдома, поруч з сином, вона стає ніжною і м’якою, такою, якою її мало хто не знає.

На питання журналістки, чому вона вирішила відмовитися від участі в Нацвідборі і чи перестала вірити в свою перемогу, TAYANNA запевнила, що боротьбу вона завжди веде лише з собою.

Мене змусила передумати постійна боротьба … З самою собою,
– відповіла TAYANNA.

Після чого доповнила, що вона переконана в тому, що для всього є свій час. А відмовитися від участі співачці підказала інтуїція, до якої, як TAYANNA зазначила, вона часто прислухається.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.