Новости

НАБУ перевіряє «квартирну» позику Лещенка

Детективи Національного антикорупційного бюро в рамках розслідування справи про купівлю народним депутатом Сергієм Лещенком елітної квартири в Києві отримали доступ до інформації про його мобільні переговори.

Про це свідчить ухвала Солом’янського райсуду Києва від 29 травня.

Згідно із документом, Лещенко на допиті повідомив, що для придбання квартири вартістю близько 7,6 млн гривень він позичив майже 3,8 млн гривень у керівника «Української правди» Олени Притули та 2 млн гривень –  у такого собі Владислава Єндржієвського.

На допитах обидва підтвердили факти надання Лещенку грошей в борг. Цей факт також відображено в електронній декларації політика за 2016 рік.

Водночас в НАБУ вважають, що факти позик депутату «потребують додаткової перевірки». З огляду на це, суд надав детективам доступ до даних мобільного оператора про розмови і SMS-повідомлення Лещенка за період з 1 серпня по 10 вересня 2016-го.

Нагадаємо, депутат Верховної Ради від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Лещенко придбав квартиру площею 192 к. м у новобудові в центрі Києва у 2016 році. Він пояснив, що купив житло на власні заощадження та гроші, взяті в борг.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.