Новости

Національна асоціація адвокатів України заявляє про силове захоплення офісу

Національна асоціація адвокатів України (НААУ) заявляє про силове захоплення їхнього офісу групою невстановлених осіб.

Про це повідомляє прес-служба НААУ.

Так, повідомляється, що об 11:45 до НААУ увійшла група мітингуючих на чолі з адвокатом Андрієм Мамалигою, за участю народного депутата Євгена Дейдея та Героя України Степана Хмари.

В Національній асоціації адвокатів України зазначають, що приводом для цього стало засідання КДКА міста Києва, під час якого мав відбутися розгляд дисциплінарної скарги щодо Мамалиги.

Повідомляється також, що з 10:00 Мамалига розпочав пікет під офісом НААУ за участю представників добровольчих батальйонів та радикальних організацій, священників, народного депутата Дейдея та Героя України Хмари.

«Лунали заклики до зміщення керівництва НААУ, образи на адресу адвокатів як професії, а також до прийняття нового закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», проти якого виступають адвокати публічно», – наголошують в НААУ.

Зазначається, що поліція, яка була присутня, жодним чином не протидіяла захопленню офісу НААУ.

«НААУ вважає, що такими діями група активістів організувала силове захоплення органів адвокатського самоврядування. Бездіяльність поліції пояснюється тим, що в цьому брав участь народний депутат від «Народного фронту» Дейдей, тієї самої політичної сили, представник якої очолює Міністерство внутрішніх справ», – заявили в НААУ.

В Національній асоціації адвокатів України зазначили, що звернуться до правоохоронних органів з приводу цієї безпрецедентної події.

Нагадаємо, раніше на державному підприємстві «Електронмаш» заявили, що їх захопили «тітушки», і близько 400 працівників тиждень не пускають на робочі місця.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.