Новости

”Не заздріть моїй хаті” – “Коли ви сиділи, ви скаржилися на цироз печінки”. Луценко й Ляшко посперечалися в Раді

У Верховній Раді під час розгляду подань Генпрокуратури на зняття недоторканності з п’ятьох нардепів між лідером фракції Радикальної партії Олегом Ляшком і генпрокурором Юрієм Луценком стався конфлікт.

Ляшко з трибуни звернувся до керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького з проханням відкрити кримінальне провадження за нібито порушення регламенту ВР під час обрання Луценка генпрокурором.

“Я вбачаю у цьому ознаки змови між президентом Петром Порошенком та його кумом Луценком із метою захоплення влади, монополізації влади, узурпації і зловживання владою… Прошу антикорупційного прокурора вважати мій виступ депутатським запитом”, – сказав Ляшко. Луценко відповів, що він і його дружина, нардеп від Блоку Петра Порошенка Ірина Луценко, участі в тому голосуванні не брали.

“Щоб порушення регламенту стало злочином, мають настати тяжкі наслідки. Обрання Луценка генпрокурором принесло тяжкі наслідки корупціонерам, Олегу Валерійовичу. Якщо ви за них так уболіваєте і вважаєте це тяжким наслідком, то я цим пишаюся. Робив, роблю і буду робити все, щоб будь-який недоторканний або доторканний корупціонер сидів там, де були ви, Олегу Валерійовичу, за свої махінації в підполковницькому мундирі міліції, коли ви вкрали службовий автомобіль… Тепер стосовно мене особисто: не заздріть моїй хаті, Олегу Валерійовичу. Моя дружина і мій син після фронту сплатили податків на загальну суму, яка обчислюється декількома мільйонами доларів. У мене є за що жити в моєму будинку, за що годувати свою сім’ю, кота, собаку і навіть запитати, де живете ви, Олегу Валерійовичу”, – сказав Луценко.
У відповідь на це Ляшко заявив, що Луценко вніс неправдиві дані у свою електронну декларацію.

“Юрію Віталійовичу, щойно ви з парламентської трибуни зізналися, що будинок, який офромлений на вашого тестя, належить вам. Це означає, що ви внесли неправдиві відомості до електронної декларації… У вас коротка пам’ять: ви теж сиділи, за відомими вам обвинуваченнями. І головна проблема, яка у вас була, коли ви сиділи, це що ви скаржилися на цироз печінки, який виникає з відомої причини. Тому я раджу, і рекомендую, і бажаю, щоб ви завжди були здорові, коли ви наступного разу потрапите за зловживання посадовим становищем”, – сказав Ляшко.

Після засідання Холодницький заявив, що САП відреагувала на заяви Ляшка щодо невказання Луценком деякого свого майна в електронній декларації та внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.