Новости

Омбудсмен Росії планує приїхати до Києва на суд щодо Вишинського

Уповноважений з прав людини в Російській Федерації Тетяна Москалькова намір прибути до Києва для участі в судовому засіданні у справі звинуваченого в державній зраді головного редактора видання «РИА Новости Україна» Кирила Вишинського.

Про це повідомляє «Українська правда».

«Вилітаю до Києва для участі в судовому засіданні у справі Вишинського», – зазначила Москалькова.

Омбудсмен РФ відзначає, що напередодні направила уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Людмилі Денисовій лист на захист прав Вишинського.

Москалькова зазначає, що останній «утримується в нелюдських умовах у Лук’янівському СІЗО Києва».

«За інформацією адвоката в його камері відсутня електрика й штучне освітлення, Кирил спить на простирадлі без матраца, подушки і ковдри. Ця ситуація не тільки не відповідає загальновизнаним міжнародним стандартам утримання в пенітенціарних установах, а й згубно позначається на і так підірваному здоров’ї російського журналіста», – заявила омбудсмен РФ.

Раніше адвокат Вишинського Андрій Доманський повідомив, що його підзахисного 14 березня етапували з Херсона до Києва, оскільки 20 березня має відбутися засідання Касаційного кримінального суду Верховного суду України, який розгляне його скаргу на незаконність затримання.

Додамо, Денисова вимагає від Москалькової назвати людей, яких нібито переслідує Україна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.