Новости

Під Одесою сталося масове отруєння дітей на відпочинку: постраждалих майже півсотні

У «Оздоровчо-спортивному табірі «Медик – 2» Державного університету медицини і фармації ім. Ніколая Тестеміцану» (м. Кишинів, Республіка Молдова), який знаходиться в смт Сергіївка Білрогод-Дністровського району Одеської області масово отруїлись діти.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Одеську обласну державну адміністрацію.

В таборі перебуває 226 дітей від 7 до 14 років. З них госпіталізовано 46.

32 дитини перебуває у Білгород-Дністровській міській багатопрофільній лікарні, 14, з яких 3 контактних – в інфекційному відділенні центральної районної лікарні у с. Шабо.

На території табору чергує бригада екстреної медичної допомоги. Медики діагностували у дітей гострий гастроентероколіт.

«Вживаються всі необхідні заходи для з’ясування причини виникнення отруєння. Стан дітей легкої та середньої тяжкості. Діти отримують всю необхідну терапію. У лікарнях достатня кількість медичних препаратів для шокової, дезинтоксаційної терапій» – повідомляє виконуюча обов’язки голови обласної державної адміністрації Шаталова Світлана Миколаївна.

З метою встановлення причин та умов виникнення захворювань розпочато санітарно-епідеміологічне розслідування спалаху з обстеженням даного об’єкту та інспектуванням закладу щодо дотримання вимог у сфері безпечності харчових продуктів з відбором проб для проведення відповідних лабораторних досліджень.

По результатам службового розслідування будуть прийнятті найжорсткіші заходи. Здійснюється підготовка засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, весілля у Львові перетворилася на трагедію, після урочистості на лікарняних ліжках опинилися 39 осіб.

У Чернівецькій області 30 вихованців дитячого табору потрапили в лікарню з симптомами отруєння.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.