Новости

Після затоплення торгового центру в Києві Кличко перевірить їх «захищеність від потопів»

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що столичні торгово-розважальні центри будуть перевірятися на захищеність від потопів, з огляду на інцидент із підтопленням підземного паркінгу в ТРЦ «Гулівер».

Про це він сказав в інтерв’ю LB.ua.

За словами Кличка, після пожежі, яка сталася в ТЦ «Зимова вишня» в російському місті Кемерово, по всьому Києву були проведені перевірки торговельних центрів на предмет пожежної безпеки.

«Незважаючи навіть на те, що деякі власники ТЦ – не називатимемо прізвища – превентивно заявили, що у них на об’єктах все у порядку. Можу зараз сказати, що так, зараз – після цих потопів – ми, міська влада, знову ініціюємо відповідні перевірки», – заявив він.

Стосовно ж того, що власники постраждалих автомобілів висловлюють намір вимагати у столичної влади компенсацію за те, що сталося, Кличко зазначив, що не бачить юридичних перспектив таких позовів.

«Кожен власник транспортного засобу може застрахувати свій автомобіль. І якщо така страховка покриває події, обумовлені стихійними лихами, то питання знімається. Якщо ж ні… Ну, я розумію, що навіть в разі стихійного лиха у нас потрібно знайти крайнього… Але, якщо чесно, юридичних перспектив таких позовів я не бачу», – сказав міський голова.

Нагадаємо, 18 червня сильна злива закінчилась черговим потопом для центру столиці. Затоплено було, зокрема, парковку торгово-розважального центру «Гулівер», а біля самого торгового центру «плавали» як звичайні автомобілі, так і елітні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.