Новости

Поліція спростовує, що застосувала спецзасоби до активістів на Майдані

Поліція підтвердила інформацію про сутички між громадськими активістами та правоохоронцями, але спростовує використання гумових кийків та сльозогінного газу. Про це в коментарі 112 Україна повідомив начальник департаменту комунікації МВС Артем Шевченко.

«Я категорично спростовую застосування спецзасобів, зокрема гумових кийків та сльозогінного газу. Поліція перевіряє оперативно інформацію про можливе внесення або ввезення до центральної частини міста, де проходить багато масових заходів і перебувають тисячі людей, заборонених предметів або тих, які можуть становити потенційну небезпеку», – заявив Шевченко.

За словами речника МВС, у поліції була оперативна інформація про перебування потенційно небезпечного предмета в одному з транспортних засобів. Машину заблокували та хотіли перевірити.

«Це абсолютно законна вимога. Особи, які там були, почали цьому перешкоджати, була певна емоція, штовханина, чехарда, і саме ця перешкода, на наш погляд, свідчить про те, що не такі вже й миролюбні наміри були у тих, хто хотів цей предмет ввезти в центральну частину міста. Люди, які перешкоджали, кинули дві петарди. Вони грюкнули, був дим, і це емоційно могло спровокувати ситуацію», – зазначив Шевченко.

У поліції підтвердили, що «небезпечним предметом був великогабаритний військовий намет.

Нагадаємо, у центрі Києва прихильники колишнього міського голови Конотопа Артема Семеніхіна побилися з поліцією.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.