Новости

Порошенко «дружить» з херсонськими бандитами в обмін на підтримку на виборах – Гнап

Президент Петро Порошенко звільнив свого представника в Криму Богдана Бабіна, адже глава держави має давню дружню домовленість із «феодалами» Херсонської області про підтримку в обмін на невтручання в місцеві справи.

Про це розповів журналіст Дмитро Гнап у своєму відеоблозі «Право на правду».

За його словами, оскільки офіс представника президента в Криму розташований не в Києві, а в Херсоні, Бабін доволі ґрунтовно розібрався в тому, що відбувається у нього перед очима в Херсонській області.

Гнап нагадав, що навесні Бабін публічно звинуватив керівника херсонського управління державної «Укртрансбезпеки» в «кришуванні» автобусних перевізників, які організували нелегальні рейси до Криму. Після цього керівник Херсонщини, ставленик «Блоку Петра Порошенка» Андрій Гордєєв вивів Бабіна зі складу колегії обладміністрації.Відтак, за словами журналіста, Бабін почав уже самому Порошенку допікати тим, яка вкрай небезпечна ситуація склалась на Херсонщині. Президент же на цю тривожну інформацію свого уповноваженого відреагував швидко.

«За кілька днів на сайті президента з’явився указ про звільнення Богдана Бабіна з посади представника президента в Криму. Адже, у президента скоро вибори, і в нього давня дружня домовленість з місцевими феодалами про підтримку в обмін на невтручання в місцеві справи», – пояснив Гнап.

Нагадаємо, незадовго до свого звільнення з посади представника президента в Криму Борис Бабін поінформував тимчасову слідчу комісію Верховної Ради з розслідування вбивства активістки Катерини Гандзюк про реальний стан справ у Херсонській області. Він, зокрема, заявив нардепам про наявність загрози національній безпеці й державності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.