Новости

Порошенко намагається знищити НАБУ до виборів, щоб не стати підслідним – Лещенко

Президент України Петро Порошенко намагатиметься знищити Національне антикорупційне бюро (НАБУ) до виборів, щоб в разі програшу не стати фігурантом одного або відразу декількох справ НАБУ.

Про це заявив народний депутат Сергій Лещенко (фракція «Блок Петра Порошенка») в ефірі Радіо НВ.

За словами нардепа, у НАБУ є «багато матеріалів» на Порошенка.

«Якщо Петро Порошенко програє вибори президента – це може статися вже в квітні наступного року, – то з моменту втрати влади Петро Порошенко стає підслідним антикорупційного бюро. Закон прописаний так, що НАБУ не має права займатися чинним президентом, але має право розслідувати діяння екс-президента», – заявив Лещенко.Депутат згадав, що недавно на допити в НАБУ ходили депутати БПП Сергій Березенко і Ігор Кононенко, а також згадав про справи з приводу Роттердам+ і зловживання в «Укроборонпромі».

Лещенко вважає, що Порошенко намагається позбутися від НАБУ і його керівника Артема Ситника з мінімальним залученням уваги.

«Я переконаний, що до Порошенка у НАБУ дуже багато питань. Для того щоб уникнути таких неприємних питань, щоб не бути під слідством у НАБУ, йому потрібно його знищити до моменту виборів. Поки він президент, у нього такі інструменти є. При тому, цей сценарій дуже цинічний, тому що просто так звільнити Ситника він не може. Йому для початку потрібно дискредитувати НАБУ, посварити прихильників бюро, зробити так, щоб за НАБУ ніхто не вийшов захищати», – додав парламентарій.

Нагадаємо, журналісти програми «Схеми» зафіксували, як директор НАБУ Артем Ситник 26 квітня відвідував маєток, в якому мешкає президент Петро Порошенко у Козині.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.