Новости

Порошенко обіцяє «омолодити» команду в разі перемоги на виборах

Чинний глава держави і кандидат у президенти України Петро Порошенко заявив про наміри суттєво змінити свою команду й здійснювати подальші реформи в разі своєї перемоги на виборах.

Про це він сказав в ефірі телеканалу «Україна».

«Будуть змінені ключові речі: відбудуться суттєві зміни в команді, буде велика кількість молодих нових людей. Зараз я маю велику кількість пропозицій, які ми аналізуємо і які будуть представлені», – зазначив Порошенко.

Президент запевняє у продовженні реформ, які забезпечать економічне зростання і подолання бідності, а також зміцнення обороноздатності держави.

За словами глави держави, буде різко прискорено і економічне зростання, і рух України до Європейського Союзу. Вже у грудні країнам-членам НАТО, стверджує Порошенко, буде запропоновано підписати план дій щодо членства в Альянсі.

Порошенко також пообіцяв повернути додому військовополонених, які утримуються у російських в’язницях, а також здійснити кроки, які «зміцнять мир».

«Ми точно знаємо, куди і як рухатися», – додав він, наголосивши, що ці вибори президента стали для нього «одним з найважчих уроків у житті».

Раніше повідомлялося, що президент Петро Порошенко відправить у відставку голову Одеської облдержадміністрації Максима Степанова. Таке рішення може бути пов’язано з низьким результатом глави держави в першому турі президентських виборів на Одещині.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.