Новости

Порошенко ставить під загрозу безвіз і відносини з США – Лещенко

Народний депутат від фракції БПП Сергій Лещенко на своїй сторінці в Twitter заявив, що якщо Верховна Рада підтримає законопроект, який дозволить депутатам звільняти керівників антикорупційних органів простою більшістю голосів, Україна зіткнеться з можливим переглядом безвізового режиму з ЄС і скороченням допомоги в області безпеки від США.

Проект Закону України № 7362 «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення парламентського контролю» поставить антикорупційні органи в залежність від керівництва держави, що буде означати згортання в Україні антикорупційної реформи.

«Крім скорочення допомоги в області безпеки від США, Україна також стикається з можливим переглядом безвізового режиму з ЄС. Він був наданий в результаті розпочатої антикорупційної реформи, яка зараз перебуває під загрозою через клептократичне керівництво України, в тому числі президента Порошенка», — написав Лещенко.

Раніше нардеп від БПП Мустафа Найєм повідомив, що законопроект, який може дозволити народним депутатам звільняти керівників антикорупційних органів більшістю голосів, зняли з порядку денного Верховної Ради.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.