Новости

Продати все: чому жадібна та брехлива влада приречена

Микола Томенко: – “Ця історія з лісом – ще одне підтвердження політологічної аксіоми, що жадібність та брехливість нинішньої влади вже не підлягає лікуванню!”

Я притримуюся тієї точки зору, яка визначає через ставленням до екології правильність чи шкідливість характеру влади. От і у справі масової вирубки та продажу українського лісу – всі показали себе у повній красі.

Історія питання

В 2004 році я спільно з іншими депутатами (Дмитро Добродомов, Олег Мусій, Віталій Чепинога та інші) підняли тему наведення порядку з контрабандою та масовою вирубкою лісів і зареєстрували відповідний законопроект.

Далі, після наших кілька місячних вимог Гройсман нарешті поставив його на голосування – в лютому 2015 – 277 “за”.

Знову-таки, проект закону підготовлений до 2 читання комітетом віктора галасюка постійно губився в апараті гройсмана і після кількох наших прес-конференцій та ультиматумів вр розглянула та несподівано для влади підтримала – 233 “за”. Для прикладу не голосували: юрій та ірина луценки, нинішні міністри семерак, насалик…і більшість колишніх регіоналів з опоблоку, відродження та волі народу).

Далі більше: уряд яценюка запропонував ветувати закон, а порошенко вирішив всіх обхитрити – він і не ветував, і водночас не підписував закон.

Після цього я подав позов щодо неконституційних дій гройсмана і порошенка до вищого адміністративного суду і написав заяву про відмову бути радником президента. На громадських засадах.
Врешті на 39 день (замість 15) закон підписано.

Чому закон не виконується?

За три роки з моменту підписання закону про мораторій на вивіз лісу-кругляка все стало на свої місця.
Уряд яценюка взагалі відмовився його виконувати, а згодом вся лісова мафія знайшла вихід із ситуації. Окрім контрабандного вивозу лісу-кругляку почався й офіційний масовий вивіз під номенклатурою “дрова”. Всі – від лісгоспів до митників та прикордонників з поліцією та сбу почували себе в шоколаді.

Що відбувається нині?

Вето порошенка на новий закон про збільшення відповідальності за вивіз лісу та заборона вивозу дров стало цілком прогнозованим… натомість, вже гройсман вирішив всіх обхитрити – заявив про нестримне бажання зупинити лісову мафію.

Цікаво, що вся так звана вертикаль “лісової мафії” підпорядкована уряду гройсмана – держлісагенство, укразалізниця, податкова і митниця. Ба більше, всі очільники цих відомств тимчасово виконуючі та його друзі або друзі його друзів! 

Ця історія з лісом – ще одне підтвердження політологічної аксіоми, що
жадібність та брехливість нинішньої влади вже не підлягає лікуванню!
Вона повинна піти геть – або самостійно або через вибори! 

Джерело: Блог Миколи Томенко – ridna.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.