Новости

РНБО планує розсекретити оборонні замовлення і реформувати СБУ

У Раді національної безпеки і оборони (РНБО) готують законопроекти, які розсекретять процедури оборонного замовлення і введуть цивільний контроль за Службою безпеки України (СБУ).

Про це розповів секретар РНБО Олександр Данилюк 16 липня під час форуму «Встановлення справедливості – порядок денний для майбутнього парламенту», передає кореспондент інтернет-видання UA1.

За його словами, найменше реформи в Україні торкнулися сектору безпеки і оборони. У зв’язку з цим вони планують змінити дану ситуацію. І, як зазначив Данилюк, відповідні проекти законів будуть готові до початку роботи нового скликання Верховної Ради.

«Повинен бути застосований принцип мінімальної доцільної секретності, як він застосовується у багатьох країнах світу. Тобто, мінімально те, що дійсно потрібно тримати таємним, тримається таємним, решта – це відкрита інформація», – заявив він.

Нагадаємо, за словами Національного антикорупційного бюро Артема Ситника, збитки України внаслідок розкрадань в оборонній сфері становлять 1 млрд гривень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.