Новости

Садовий міг ще швидше зняти свою кандидатуру на користь іншого кандидата, – аналітик

За великим рахунком, виборці Садового та Гриценка від об’єднання політиків отримають лише можливість бути репрезентованими у парламент. Втім, Андрій Садовий міг ще швидше зняти свою кандидатуру на користь Оксани Сироїд. Тоді, можливо, ситуація була б інакшою.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політичний аналітик Андрій Вігірінський.

Він зазначив, що не схильний думати, що у питанні союзу Гриценка та Садового хтось із політиків отримає якісь бонуси.

«Що отримають їх виборці і ті люди, що поділяють їх ідеологію? За великим рахунком, вони отримають можливість бути репрезентованими у парламент. Не більше і не менше. Навіть виходячи з соцопитувань, ми можемо чітко сказати, що жоден з них не є кандидатом, який потрапляє у другий тур президентських виборів», – переконаний експерт.

Тим не менш, підкреслює він, у «Самопомочі» є організаційна структура, якої немає у «Громадянської позиції», а у Анатолія Гриценка є рейтинг, якого немає в Андрія Садового.

«Таким чином плюс з мінусом і плюс з мінусом накладаються. Відтак, у кінцевому результаті є можливість забезпечити своїх виборців, забезпечити виконання їх прав у новообраному парламенті, використовуючи організаційну структуру «Самопомочі» з впізнаваним Гриценком», – розповідає Андрій Вігірінський.

Крім того, він зазначив, що той факт, що бодай один з них зміг поступитися своїми амбіціями на користь іншого, як мінімум заслуговує поваги.

«Втім, він міг поступитись значно раніше – на користь Оксани Сироїд. Тоді, можливо, ситуація була б інакшою. Але, тим не менше, краще пізно, ніж ніколи», – підсумував політичний аналітик.

Нагадаємо, львівський міський голова Андрій Садовий заявив, що знімає свою кандидатуру на президентських виборах на користь Анатолія Гриценка. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.