Новости

САП просить засудити Труханова до 12 років по справі заводу «Краян»

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) просить Малинівський районний суд Одеси засудити до 12 років позбавлення волі мера Одеси Геннадія Труханова, обвинуваченого у привласненні 92,7 млн гривень при купівлі будівлі заводу «Краян».

Про це сказав прокурор Максим Кравченко під час дебатів, передають Українські Новини.

Він просить суд визнати 8 обвинувачених, у тому числі Труханова, винними в заволодінні 92,659 млн гривень держкоштів при купівлі будівлі заводу «Краян» за завищеною вартістю.

Прокуратура просить суд конфіскувати 92,7 млн гривень, заарештованих на рахунках фірми «Девелопмент Еліт», яка продала будівлю заводу.

САП звертає увагу, що Труханов мав до 2017 року паспорт громадянина Росії й, за даними Інтерполу, людина з такою ж зовнішністю перебуває в міжнародному розшуку.

У підсумку САП просить засудити Труханова як організатора злочинної схеми до 12 років в’язниці, його заступника Павла Вугельмана – до 11 років.

Обвинувачених Олексія Спектора, Василя Шкрябая, Володимира Радіонова та Петра Загодиренка просять засудити до 10 років в’язниці.

Обвинувачених Ігоря Кравченка пропонується засудити до 11 років в’язниці, а Галину Богданову – до 7 років.

САП просить також конфіскувати все майно в обвинувачених і заарештувати їх.

НагадаємоСАП направила у Дарницький районний суд Києва справу про розкрадання 40,2 млн гривень бюджетних коштів, виділених на проект інженерно-технічного облаштування державного кордону з Росією (проект «Стіна»).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.