Новости

Сироїд заявляє, що ГПУ за чотири роки не зробила нічого для покарання злочинців у владі

Не зважаючи на обіцянки генерального прокурора Юрія Луценка, в Україні наразі не покарані особи, які причетні до злочинів на Майдані, корупції та війни в Україні.

Про це у Верховній раді в коментарі журналістам заявила нардеп, заступник голови ВР України Оксана Сироїд, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Генеральна прокуратура за чотири роки і особисто генеральний прокурор Луценко за весь цей період часу не зробили нічого для того, щоб покарати всіх тих людей, які фактично причетні до нинішньої системи і до того, що відбувається», – наголосила вона.

Сироїд нагадала, що наразі, не зважаючи на обіцянки генпрокурора, не покарані особи, які причетні до злочинів на Майдані та корупції в Україні.

«Не покарані ті, хто був причетний до злочинів на Майдані, хоча це обіцяв генеральний прокурор. Не покарані ті, хто причетні до війни в Україні, вони сидять собі тут за милу душу в парламенті і розказують як треба нам жити. Не покарані всі ті, хто крадуть сьогодні з оборонного бюджету – вони займають перші позиції в державі», – підкреслила заступник голови ВР.

За її словами, Генеральна прокуратура фактично є спільником цих всіх схем, «бо вони про це знають і хочуть це приховати через якийсь черговий процес та полювання на відьом».

«І почався дуже небезпечний процес, коли фактично полювання почалося на журналістів. Я вважаю, що це є точка відліку і точка неповернення. Якщо Генеральна прокуратура починає переслідування журналістів – ця Генеральна прокуратура і цей генеральний прокурор є приреченим. Вони просто не виживуть. Тому що суспільство вже є таким, якє переслідування журналістів ніколи не потерпить», – резюмувала Сироїд.Нагадаємо, раніше Оксана Сироїд заявила, що президент України Петро Порошенко гальмує нинішню реформу виборчого закону, бо через свій адмінресурс може проводити тих людей, які йому потрібні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.