Новости

Ситник може бути причетний до земельної афери під Києвом – розслідування

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник може мати відношення до земельних махінацій в Бучі Київської області.

Про це йдеться в розслідуванні програми Гроші.

Зазначається, що Ситник незаконно отримав в 2009 році ділянку на 10 соток в передмісті Києва, в Бучі, де колись було пасовище дослідницької ферми Національного університету біоресурсів і природокористування.

«Отримав по праву на безкоштовну приватизацію. На перший погляд – нічого незаконного. Але є одне «але». Активісти переконують – роздавати цю землю міськрада Бучі не мала права. Цікаво й те, що цієї ж думки дотримуються правоохоронці», – йдеться у сюжеті.

За фактом передачі земель було відкрито кримінальне провадження, і прокурори знайшли цілий ряд порушень. Мало того, що державні землі університету не можна було так просто роздавати, деякі документи про передачу земель підробляли. Формально обласна прокуратура подала позов до суду, але в підсумку, як зазначається, справу спеціально «злили».Ситник ж перед тим, як йти на конкурс в НАБУ, земельну ділянку продав за 17 тис. доларів.

Раніше повідомлялося, що дружина Артема Ситника Анна здійснила незаконну майнову угоду на території окупованого Криму.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.