Новости

Смерть Джорджа Буша-старшого: опубліковано чуттєве відео про 41-го президента США

У віці 94 років пішов з життя республіканець Джордж Герберт Вокер Буш – 41-й президент Сполучених Штатів, який провів у Білому домі один президентський строк – з 1989 по 1993 рік.

Буш набрав 53,4% голосів виборців проти 45,6%, які набрав демократ Майкл Дукакіс, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ВВС.

На роки президентства Джорджа Буша-старшого припали крах комунізму, падіння Берлінського муру, розпад СРСР.

За кілька тижнів до проголошення Україною незалежності, Джордж Буш відвідав Москву, де провів перемовини з Михайлом Горбачовим, якому пообіцяв налаштовувати українців проти незалежності.

У серпні 1991 року Джордж Буш приїхав до Києва, де виступив у Верховній Раді з промовою, яка застерігала українців проти незалежності від Москви.

Джордж Буш-старший підкреслював, що США підтримують боротьбу в СРСР за демократію та економічні реформи, але в рамках єдиної країни.

Президент США Дональд Трамп і його попередники Барак Обама і Білл Клінтон висловили співчуття з приводу смерті Джорджа Буша-старшого, а журналіст Кремлівського пулу Дмитро Смірнов шокував громадськість своєю заявою про 41-го президента США.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.