Новости

Трагедія в Княжичах: керівництво спецоперації чекало смерті потерпілих у перестрілці

Після перестрілки в Княжичах двоє поліцейських померли від втрати крові, через те, що керівники спецоперації 2 години тягнули з наданням допомоги потерпілим.

Про це пишуть «Вести«.

Згідно з висновками судово-медичної експертизи, співробітник спецназу КОРД Віталій Валецький з моменту поранення прожив ще 20 хвилин. Після поранення він міг ще переміщатися і здійснювати при цьому інші цілеспрямовані дії.

«За даними розслідування, Валецького возили в «бусику» кілька годин, поки він не помер. А в лікарню його доставили через 2 години після смерті. І роздягли спеціально для того, щоб не виявилося можливим з’ясувати, хто в нього стріляв і з якої відстані. Адже на одязі збереглися сліди порохових газів», – повідомили джерела в слідстві.

За їх словами, аналогічні методи керівництво спецоперації в Княжичах застосувало і до співробітника київської поліції Олександра Маніци.

За даними джерела в ГПУ, у слідчих з’явився запис телефонної розмови, на якому представник керівництва київської поліції говорить наступне: «Якщо КОРД не встигне, ми всіх розстріляємо. А потім будемо розбиратися, хто тут при чому», їм також вдалося знайти телефон одного із загиблих співробітників Держохорони Євгена Куртєва.

Раніше повідомлялося, що прес-служба незаконно заарештованого власника Житомирської кондитерської фабрики Ігоря Бойка оприлюднила звернення до екс-керівниці Національної поліції України Хатіі Деканоїдзе із закликом дати показання проти міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.