Новости

У Генпрокуратурі заявили, що розмови про хабарі у відомстві не відповідають дійсності

Прес-секретар Генерального прокурора України Лариса Сарган прокоментувала розслідування журналістів Bihus.info, заявивши, що звинувачення про хабарі в ГПУ не відповідають дійсності.

Про це Сарган написала на своїй сторінці у Facebook.

«У ГПУ розслідується лише одне провадження, в його рамках закон дає можливість прокуратурі розслідувати некорупційні злочини. Відповідно, було два напрямки розслідування. Перший – шахрайство. Цей епізод в суді з минулого, 2018 року. На лаві підсудних перебуває, зокрема, і співробітник СБУ, який згадується в розмовах із фігурантом розслідування – Рогозою. Другий – по несплаті податків. Оголошена підозра, стягнута чимала сума недоїмки до держбюджету», – заявила Сарган.

Через це, пояснює Сарган, інформація про хабарі, яку у своєму розслідуванні згадують журналісти – не відповідає дійсності.

«Всі розмови про хабарі для закриття чи затягування справи з боку ГПУ не відповідають дійсності», – пояснила прес-секретар Генпрокурора.

Вона додала, що антикорупційна діяльність це підслідність НАБУ.

«Щодо корупційної складової, то розкрадання чи корупційні дії посадових осіб «Укроборонпрому» – виключна підслідність НАБУ», – резюмувала Сарган.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.