Новости

У Києві в Печерському райвідділі поліції сталася пожежа: згоріло службове авто

У неділю, 1 липня, на території Печерського районного управління поліції в Києві на вулиці Московській згоріла службова машина.

Про це повідомляє Страна з посиланням на джерела в столичному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Як зазначається, пожежа сталася в гаражі райвідділу на задньому дворі, де зайнявся службовий автомобіль Volkswagen. Поліцейські спробували загасити машину самостійно, але це їм виявилося не під силу, тому було викликано пожежну команду.

Помітивши дим, до поліцейської дільниці збіглися жителів сусідніх будинків, які вирішили, що горить саме відділення поліції. Зрештою все завершилося лише вигорілим машинним відділенням службового авто, на якому нібито возили когось із начальства Печерського управління поліції.

Під час боротьби з вогнем постраждав капітан поліції, який намагався загасити полум’я вогнегасником – його госпіталізували з опіком руки в госпіталь МВС. Наразі пожежники і комісія з главку розбираються, що стало причиною пожежі – службова недбалість чи замикання проводки в старому автомобілі.

Раніше повідомлялося, що Національна поліція України має намір закупити 25 легкових автомобілів для перевезення взятих під варту осіб за 16,5 млн гривень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.