Новости

У НАЗК почали реєструвати корупціонерів

Національне агентство з питань протидії корупції відкрило Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Про це сказано в повідомленні прес-служби відомства.

Зазначається, що реєстр містить інформацію про осіб, яких притягнуто до кримінальної, адміністративної, дисциплінарної або цивільно-правової відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, а також про юридичних осіб, до яких застосовано заходи кримінально-правового характеру в зв’язку з вчиненням корупційного правопорушення.

Довідка щодо юридичних осіб формується на основі даних, вказаних в ЕЦП юридичної особи, шляхом пошуку в Реєстрі за найменуванням юридичної особи, кодом в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ідентифікаційним кодом юридичної особи іншої країни (для нерезидентів).

Зареєстрований користувач може отримати довідку про себе на основі персональних даних, зазначених у його ЕЦП (кваліфікованому електронному підписі).

Повідомляється, що в реєстрі доступна інформація про фізичну особу, яку притягнуто до відповідальності за вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення та про юридичну особу, щодо якої застосовано заходи кримінально-правового характеру.

В НАЗК зазначають, що реєстр безплатний, зручний у використанні і доступний цілодобово через офіційний веб-сайт Національного агентства.

У реєстрі також передбачена функція самостійного безплатного отримання довідки юридичними особами – учасниками публічних закупівель, додали у Нацагентстві.

Нагадаємо, головними проблемами України, на думку громадян, є війна на Донбасі, корупція в державних органах та зростання цін.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.