Новости

У «резиденції» Авакова майже за 2 млн грн відремонтують будиночки невідомо для кого

На території комплексу спеціальних об’єктів Міністерства внутрішніх справ (МВС) України під назвою «Фортеця», в якому оселився міністр Арсен Аваков, активно проводять ремонтні роботи, передає Експрес.

Зазначається, що режимний об’єкт провів відразу 8 тендерів на поточний ремонт будиночків та благоустрій їхніх території. Загальна сума уже підписаних договорів – 1 млн 994 тис. 263 гривні.

Серед замовлених робіт: капітальний ремонт даху будинку № 16, капремонти будинків №21, №7/2, №10; поточний ремонт благоустрою території біля будинків №7/2 і №10, а також поточний ремонт будинку №7 і ремонт благоустрою території біля нього.

Усі ці будиночки розташовані біля головного адміністративного триповерхового будинку «Фортеці» за адресою: м. Київ вул. Вишгородська, 85-а. Всі угоди підписано з приватними підприємствами по переговорній процедурі. Виконуватимуть їх два приватних підприємця: Савченко Андрій Валерійович та Трохимець Дмитро Петрович. 

Для кого готують ці будиночки, з’ясувати не вдалося. У відповіді на запит у МВС пояснили, що інформація про цільове призначення комплексу спеціальних об’єктів «Фортеця» має гриф «Для службового користування» з обмеженим доступом.

Нагадаємо, на обслуговування «Фортеці» витрачаються мільйони гривень із бюджету з тих пір, як там оселився Аваков. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.