Новости

У «Слузі народу» назвали рішення суду щодо пережеребкування однією з технологій по зриву виборів

Голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков заявив, що рішення Шостого апеляційного адмінсуду Києва про пережеребкуваня партій для визначення їхніх номерів у бюлетені може зірвати парламентські вибори, заплановані на 21 липня.

Про це Разумков сказав в ефірі телеканалу 1+1.

«Насправді ситуація досить небезпечна. Тому що, наскільки мені відомо, частину бюлетенів вже надруковано. 5 мільйонів. Це означає, що витрачена частина бюджетних коштів, і це може привести до зриву виборів», – зазначив він.

За його словами, для того, щоб передрукувати виборчі бюлетені, потрібно мати додаткові кошти, яких в бюджеті не передбачено, та час.

Голова партії «Слуга народу» вважає, що «це одна з технологій, яка може бути використана» для зриву виборів у Верховну Раду України.

«Я сподіваюся, що ще не пройдено всі інстанції і суд прийме зважене, збалансоване і законне рішення», – підкреслив він.Нагадаємо, голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук під час засідання в четвер заявила, що Шостий апеляційний адмінсуд Києва вирішив пережеребкувати партії. Вона також назвала рішення суду спробою зірвати вибори.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.