Новости

У Вінницькій області митрополит УПЦ МП заборонив духовенству спілкуватися з Константинопольськими екзархами

Митрополит УПЦ МП на Вінничині заборонив духовенству і мирянам спілкуватися з Константинопольськими екзархами.

Митрополит Іонафан (Єлецьких), керівник Тульчинської та Брацлавської єпархії УПЦ МП, яка займає частину Вінницької області, заборонив духовенству і мирянам своєї єпархії спілкуватися з недавно призначеними до Києва екзархами Константинопольського патріарха, – пише Релігійна Правда.

“У зв’язку з тим, що перебування і діяльність двох екзархів, призначених Константинопольським Патріархом Варфоломієм в Україну з метою організації т.зв. “Незалежної Української Церкви” не були узгоджені ні з предстоятелем Російської Православної Церкви Патріархом Кирилом, ні з предстоятелем Української Православної Церкви Онуфрієм, щоб уникнути спокус пересудів, небезпек виникнення заворушень чи конфліктів, будь-яке спілкування з прибулими екзархами всьому єпархіальному духовенству і благочестивим мирянам не благословляє”, – йдеться у циркулярному розпорядженні Іонафана, митрополита Тульчинського і Брацлавського.

Зазначимо, що Іонафан (Єлецьких) відомий як популяризатор “русского мира” в Україні, який отримав від вірян своєї єпархії обіцянку “стояти на смерть” за адміністративне підпорядкування Москві.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.