romanova-anna
Новости

Українці змушені літати на старих літаках-«скотовозах», закуплених в Африці – нардеп

Народний депутат України Ганна Романова (фракція «Самопоміч») заявила, що середній вік літаків, на яких українці літають за кордон на відпочинок, 30 років. А закуповували їх у таких країнах Африки, як Сомалі, Еритрея, Нігерія та Ефіопія.

Відповідну заяву нардеп зробила з трибуни Верховної Ради, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Якщо говорити про борти, на яких перевозять українців на відпочинок, то їх в народі називають «скотовозами». Журналісти дізналися, який їх середній вік, –  30 років. А ви знаєте, де їх закупили? В Сомалі, в Еритреї, в Нігерії , в Ефіопії», –  сказала Романова.

За її словами, люди не вперше стають жертвами «шахраїв-туроператорів» і «неблагонадійних авіаперевізників». Однак держава так і не зробила відповідних висновків.

«Коли я подала запит регулятору – Міністерству економіки, чи були позбавлені ліцензії ці туроператори (які допустили затримки вильотів українських туристів в минулому році – ред.)? Ні, не були. Їх навіть не перевіряли. І ця схема повторилася сьогодні тільки в більших масштабах. Якщо ж взяти тих, хто постраждав, то це тисячі українців, одна третина з них – діти. Вони залишалися в аеропортах, без їжі, без елементарної інформації, коли вони все-таки зможуть вилетіти. Тобто, держава не захистила своїх громадян», – вважає нардеп.

Нагадаємо, аеропорт «Львів» заявив про плани запустити рейси до Франції і Португалії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.