Новости

Вбивство Гандзюк: Генпрокуратура направила до суду обвинувальний акт

Генеральною прокуратурою направлено до суду для розгляду по суті обвинувальний акт у кримінальному провадженні, яке розслідувалось ГСУ СБУ стосовно п’яти осіб, які обвинувачуються у вбивстві активістки Катерини Гандзюк.

Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган у Twitter.

«ГПУ 07.05.2019 затверджено та направлено до суду для розгляду по суті обвинувальний акт у кримінальному провадженні, яке розслідувалось ГСУ СБУ стосовно п’яти осіб, які обвинувачуються у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть херсонської активісти К.Гандзюк», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, суд за клопотанням прокуратури змінив запобіжний захід з утримання під вартою на домашній арешт з обов’язком носити електронний браслет помічнику народного депутата Ігорю Павловському, який фігурує в кримінальному провадженні про вбивство активістки Катерини Гандзюк.

У свою чергу начальник відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням ГПУ, член групи прокурорів у справі Гандзюк Володимир Паровой заявив, що слідство вважає, що підозрювані в нападі на активістку Катерину Гандзюк не хотіли її вбивати, тому їм пом’якшили кримінальну статтю у цій справі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.