Новости

Вибори-2019: На 12 закордонних виборчих дільниць було передано 3 тис. 999 бюлетенів

28 березня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

Комісія внесла зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого постановою ЦВК від 6 вересня 2015 року № 230.

Також Комісія внесла зміни до складу окружних виборчих комісій з виборів Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, утворених відповідно до постанови ЦВК від 18 лютого 2019 року № 331.

ЦВК зареєструвала довірену особу кандидата на пост Президента України Безсмертного Р.П. у територіальному виборчому окрузі № 223. 

Також скасовано реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Гриценка А.С. у ТВО № 17 і № 58 та зареєстровано його довірену особу в ТВО № 17.

Комісія скасувала реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Порошенка П.О. у ТВО № 32 і № 132 та зареєструвала замість них інших. 

Окрім того, Комісія залишила без розгляду по суті дві скарги офіційного спостерігача від кандидата на пост Президента України Литвиненко Ю.Л. в територіальному виборчому окрузі № 25 Галан К.В. щодо визнання неправомірними дій голови окружної виборчої комісії цього округу та самої виборчої комісії, оскільки їх подано неналежним суб’єктом звернення зі скаргою до ЦВК.

З тих же підстав залишено без розгляду по суті скаргу заступника голови окружної виборчої комісії ТВО № 215 Мисенка Я.В. та двох членів політичної партії "Партія захисників Вітчизни", суб’єктом оскарження в якій було зазначено голову вказаної виборчої комісії Василюк І.С.

Також Комісія залишила без розгляду по суті скаргу офіційного спостерігача від ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ПЕРЕДВИБОРЧИХ ПРОГРАМ" у територіальному виборчому окрузі № 220 Василюка Б.В., суб’єктом оскарження в якій було зазначено окружну виборчу комісію вказаного виборчого округу, оскільки скаргу подано неналежним суб’єктом звернення зі скаргою та з порушенням строків оскарження.

Затверджено рішення низки окружних виборчих комісій з виборів Президента України щодо виконання повноважень членів цих комісій на платній основі на чергових виборах Президента України.

Під час засідання Комісія внесла зміни до єдиних кошторисів видатків ОВК з виборів Президента України 27 територіальних виборчих округів.

Окрім того, під час засідання Центральна виборча комісія передала дільничним виборчим комісіям закордонних виборчих дільниць через представника Міністерства закордонних справ України – заступника начальника Управління – начальника відділу інформаційно-організаційного менеджменту Управління генерального секретаріату Олега Мисика додатково виготовлені виборчі бюлетені з виборів Президента України для голосування у закордонному виборчому окрузі. Всього на 12 закордонних виборчих дільниць було передано 3 тис. 999 бюлетенів.

Додаткова потреба у виборчих бюлетенях для закордонних виборчих дільниць виникла у зв’язку з проведеним МЗС аналізом кількості виборців, включених до уточнених списків виборців на закордонних виборчих дільницях, та кількості замовлених на виготовлення виборчих бюлетенів.

Розглянувши відповідне подання Яворівської районної державної адміністрації Львівської області щодо зміни адреси приміщення для голосування та адреси приміщення ДВК звичайної виборчої дільниці № 461679, Комісія внесла зміни до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі постановою ЦВК від 12 квітня 2012 року № 66.

Про це "Багнету" повідомили у відділі взаємодії із ЗМІ секретаріату ЦВК.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.