Новости

Відомий український тренер розповів, що думає про футболістів, які їдуть в Росію

Колишній головний тренер «Металіста-1925» Олександр Горяїнов поділився думкою про українських футболістів, які їдуть грати в Росію.

Олександр Горяїнов розповів в інтерв’ю Stargorod Sport, що ні переїхав би до Росії, якби він був гравцем.

Читайте також: Черговий футболіст «Шахтаря» може перейти в російський топ-клуб

Вважаю, що зараз українським футболістам їхати в Росію однозначно не варто. Це моя думка. Десь, напевно, ставлення до них змінюється. Ми всі прекрасно знаємо, що йде війна і хто в цьому винен. І їхати туди. Вважаю, що навіть слова «Мені потрібно годувати сім’ю» – це тупі відмазки,
– сказав Горяїнов.

Горяїнов покинув пост наставника «Металіста-1925» наприкінці травня. Олександр працював в клубі з моменту його заснування в 2016 році і раніше займав посади помічника головного тренера і тренера воротарів.

На цей момент у чемпіонаті Росії з українців виступають Ярослав Ракіцький («Зеніт»), Іван Ордець («Динамо»), Олег Данченко («Рубін»), Денис Кулаков («Урал») та Денис Сагуткін («Єнісей»). Перші троє переїхали до Росії у 2019 році з донецького «Шахтаря». Кулаков також свого часу виступав за «гірників».

Читайте також: Зінченко то на риболовлю їздить до Росії, то грає за «Уфу», і йому це прощається, – Фоззі

Також вирушили до Росії півзахисники Артем Полярус, який перебрався з «Олександрії» в «Хімки», і Руслан Кисіль, який прилучився до «Балтики».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.