Новости

Якщо Порошенко знову стане президентом: як це бачить Коломойський

Український олігарх Ігор Коломойський у коментарі журналістці Соні Кошнкіній заявив, що перебування Петра Порошенка на посаді Президента України – повна аморальність. Також бізнесмен вважає, що вдруге його гарантом не оберуть.

Відео з інтерв’ю з’явилося на Youtube-каналі KishkiNa.

Читайте також: Коломойський назвав фаворит у боротьбі за посаду Президента України

За словами, Коломойського, Порошенко повторно не стане Президентом "відсотків на 99".

Є тисяча й одна причина, чому так не повинно статися. Не хочу поливати його брудом, він — Президент, його обрав народ … Не хочу давати оцінку його людських якостей, крім одного – я вважаю, що у всій своїй політичній кар’єрі на посаді президента, я б охарактеризував це правління у двох словах – повна аморальність. Тобто, будь-які події він намагається перетворити на плюси своєї політичної кар’єри. Це те, з чим я не можу світоглядно погодитися,
– наголосив олігарх.

Водночас він додав, якщо Порошенко залишиться ще на п’ять років, то "треба буде змінювати стратегію".

"Ні-ні- ні, такого бути не може. Ну як таке може бути. Якщо таке станеться, я скажу, що я взагалі ні в чому не розбираюсь, тоді я піду на пенсію остаточно", – зауважив Коломойський.

Також бізнесмен зізнався, що побоюється, якщо приїде до України, то йому з боку влади можуть або заборонити, або суттєво ускладнити виїзд за кордон, щоправда, є впевненим, що після виборів президента ситуація зміниться.

"Вже недовго залишилось. Скільки терпіти ще — п’ять місяців залишилось", – підсумував олігарх.

Нагадаємо, у інтерв’ю Кошкіній Ігор Коломойський також розповів, що зараз є змушеним жити у Ізраїлі. Деякі ЗМІ такий крок пов’язують з тяганиною щодо націоналізованого "Приватбанку", який колись йому належав.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.