Новости

Януковича викликають в суд виступити з останнім словом у справі про держзраду

Оболонський райсуд міста Києва викликає колишнього президента-утікача Віктора Януковича для виступу з останнім словом у справі про державну зраду.

Про це у вівторок повідомив головуючий суддя Владислав Дев’ятко, передає Українська правда.

За його словами, суд неодноразово викликав Януковича для участі у судовому засіданні, як шляхом публікації повідомлень, так і за допомогою листів поштою за всіма відомими адресами його можливого проживання, у тому числі, і в РФ.

Дев’ятко зазначив, що, згідно з законом, Янукович мав виступити зі своєю останньою промовою перед заявами захисників, але не зробив цього.

«Суд повідомляє, що попри будь-які заяви сторони захисту, як до цього так і в сьогоднішньому засіданні, попри будь-які дії сторони захисту, які судом були констатовані, як зловживання правом на захист, суд завжди стояв на позиції забезпечення усіх прав обвинуваченого Януковича Віктора Федоровича», – заявив головуючий суддя.

Він також додав, що тому суд знову викличе екс-президента на засідання і надасть йому право виступити з останнім словом, у тому числі, шляхом відеоконференції, але без залучення компетентних органів РФ.

Дев’ятко підкреслив, що Януковича чекають 12 жовтня о 10:00.

Також він повідомив, що захисники мають завершити свої дебатні промови з 1 по 10 жовтня.

Як повідомлялося раніше, Оболонський районний суд Києва у вівторок, 18 вересня, перервав судові дебати у справі про державну зраду Віктора Януковича у зв’язку з повідомленням про замінування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.