Новости

Загадковий кухоль Путіна на саміті G20: прихильники теорії змови помітили цікаву деталь

Поява президента РФ Володимира Путіна зі своєю кухлем на урочистій вечері з учасниками саміту G20 викликала активне обговорення не тільки в соцмережах, але і в пресі.

Якщо спочатку говорили про побоювання російського лідера бути отруєним, то пізніше пильні блогери відзначили дивну форму кружки, з якої пив Путін. Крім того, раніше президента РФ бачили з аналогічною кухлем на одній з його прямих ліній.

Загадковий кухоль Путіна на саміті G20: прихильники теорії змови помітили цікаву деталь

Відзначається, що на дні посудини видніється невеликий отвір, а на корпусі є золотиста наклейка у вигляді російського герба. Деякі користувачі відзначили, що під час вживання «напою» Путін тримався рукою за місце, де була наклейка.

Загадковий кухоль Путіна на саміті G20: прихильники теорії змови помітили цікаву деталь

Це стало причиною припущень, що сама наклейка і зовсім була кнопкою, а кухоль — інгалятором. Чи це Так — достеменно невідомо.

У російській пресі спішно припустили, що президент РФ пив чай з медом, оскільки на саміті був застуджений. Але навряд чи хтось з читачів, крім росіян, повірили цьому. Більш правдоподібними лунали чутки в Мережі про можливе захворювання президента РФ. Більш того, що чутки про хворобу Путіна ходять давно, в тому числі і інформація про онкологічному захворюванні російського президента.

Найпалкіші прихильники теорії змови вважають, що сам Путін давно помер, а Росією правлять його двійники. Підтверджень цієї версії, звичайно ж, немає, крім зміни форми обличчя Путіна на різних кадрах, а також непостійного зростання президента РФ.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА інформувала, що у Путіна не поспішають готувати зустріч російського президента з українським гарантом Володимиром Зеленським.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.