Новости

Заплановані на 21 липня вибори до Ради можуть зірвати, – Разумков

У партії «Слуга народу» побоюються, що рішення суду щодо пережербування може зірвати заплановані вибори до парламенту.

Про це розповів глава партії «Слуга народу» Дмитро Разумков в ефірі 1+1.

«Ситуація досить небезпечна. Бо, наскільки мені відомо, частину бюлетенів вже надрукували – 5 мільйонів 200 тисяч. Це означає, що витратили частину бюджетних коштів, і це може привести до зриву виборів», – каже Разумков.

Проблема, на його думку, в тому, що для передруку бюлетенів потрібні додаткові гроші. А в бюджеті такі видатки не передбачені.

Тому це може бути однією з технологій, яку використовують для зриву виборів.

«Я сподіваюся, що ще не пройдено всі інстанції і суд ухвалить зважене, збалансоване і законне рішення. І можливо цього не відбудеться», – сказав він.

Нагадаємо, вчора Шостий апеляційний адміністративний суд ухвалив рішення провести пережеребкування партій. Це сталося за позовом Аграрної партії України.

Вони вважають некоректним надання партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі 22 номер у виборчому бюлетені. Сталося це, як зазначають там, без проведення жеребкування.

Додамо, 26 червня ЦВК оформила бюлетені, де в межах жеребкування визначила порядкові номери партій. Раніше Комісія відмовила в реєстрації кандидатам партії «Рух нових сил».

Однак 29 червня Касаційний адміністративних суд у складі Верховного Суду скасував апеляційну скаргу ЦВК щодо реєстрації кандидатів партії «Рух нових сил». Тому наступного дня Центрвиборчком вніс партію Саакашвілі до бюлетеня під номером 22.

Читайте також: ЦВК визначила перелік округів, де вибори народних депутатів не відбуватимуться

Читайте більше новин на тему: вибори

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.