Новости

Зеленський прокоментував чутки про замовлення Порошенком перевірки його серіалу

Український шоумен і кандидат у президенти від партії «Слуга народу» Володимир Зеленський назвав скандал довкола однойменного серіалу маркетингом і подякував за рекламу.

Про це він розповів журналістам ТСН.

«Я вдячний, я вражений. Такого маркетингу студія «Квартал 95″ ніколи не отримала б», – каже він.

Зеленський стверджує, що не бачив, аби якась влада так рекламувала серіал.

«Але в будь-якому разі всі все зробили, щоб фільм подивилась максимальна кількість наших глядачів», – додав шоумен.

13 лютого Комітет виборців України попросив Національну раду з питань телебачення і радіомовлення перевірити фільм та серіал «Слуга народу» та інші фільми та авторські програми з кандидатами в президенти України на предмет відповідності законодавству.

Водночас журналіст 1+1 Олександр Дубинський опублікував у соцмережі нібито листування нардепа від БПП Черненком з помічником Порошенка, заявивши, що ідея перевірити серіал Зеленського надійшла від Адміністрації президента.

У коментарі УНІАН Черненко назвав опубліковане листування «фейком». За словами нардепа, розмови були змонтовані, а його телефон прослуховують.

«Якесь листування з цього приводу я точно не вів і не веду, це повністю фейк. Хоча те, що нарізані мої розмови по телефону з різними людьми і скомпільовані – я цього не виключаю. Дійсно такі розмови були, але це на рівні медіа-юристів та інших фахівців», – відповів Черненко.

На запитання журналістів, чи спілкується депутат із членами ЦВК, той відповів ствердно, але заперечив, що давав якісь вказівки щодо серіалу.

Нагадаємо, у Центральній виборчій комісії (ЦВК) заявили, що перевірити на дотримання виборчого законодавства серіал «Слуга народу», де головну роль грає кандидат у президенти Володимир Зеленський, можна буде тільки після його виходу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.